Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 36
· Najnowszy użytkownik: melodydg4

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

01/01/2017 08:40
Witam, Jedzie ktoś w terminie O6.01 - O2.02.2017? Cool

16/03/2016 19:25
Hejka. Jedzie ktoś w terminie 21 kwietnia -18 maja? Smile)

Powitanie

Witaj na stronie JAGUSI.

UNICEF PATRONEM SZKOŁY


Kolejny już raz świętowaliśmy wybór UNICEF-u jako patrona naszej szkoły. Na początku uroczystego apelu został odsłuchany oficjalny hymn tej niezwykłej organizacji. Pani dyrektor Elżbieta Pawłowska wyjaśniła dlaczego właśnie UNICEF patronuje placówce - jesteśmy szkołą, która szczególnie troszczy się o dobro każdego dziecka, a takie są główne cele działania organizacji. Następnie Martyna Barczak przybliżyła historię powstania, zadania, które realizuje UNICEF. Klaudia Wodzińska i Oliwia Sołtys przeprowadziły konkurs wiedzy z zakresu funkcjonowania tej instytucji. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą. Piękne prace plastyczne i kolorowe liście uświetniły gazetkę ścienną i "drzewko praw dziecka".

Relację fotoreporterską możesz obejrzeć w naszej GALERII ZDJĘĆ

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU 2017

Nasza Szkoła zgłosiła inicjatywę w obchodach DBI.

W ramach zajęć pozalekcyjnych i na lekcjach informatyki w lutym zostaną przeprowadzone zajęcia edukacyjne pod hasłem "Razem zmieniamy internet na lepsze". Lekcje, pogadanki i zabawy na temat praw i obowiązków uczestników korzystających z Sieci oraz innych multimediów zostaną przeprowadzone z wykorzystaniem scenariuszy zamieszczonych na stronie www.dzieckowsieci.pl. Na koniec wszystkich zajęć zorganizujemy piknik, który będzie ewaluacją wcześniejszych zajęć.


Relację filmową z obchodów DBI można obejrzeć pod poniższym adresem:FILM - Kliknij tutaj

"CICHA NOC, ŚWIĘTA NOC" XII 2016

W ostatnią niedzielę adwentu uczniowie z "Jagusi" wystawili sztukę pt."CICHA NOC, ŚWIĘTA NOC". Wydarzenie miało charakter akcji charytatywnej na rzecz chorego Kubusia Płachty. Mali aktorzy niczym zawodowcy sprawili, że duzi odbiorcy otworzyli nie tylko swoje serca, co było widoczne po wypełnionych skarbonkach. Reżyser i główny inicjator tego przedsięwzięcia pani Krystyna Lenczowska-Tyl serdecznie dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do wystawienia sztuki w Teatrze Zdrojowym. Dziękujemy wspaniałej publiczności.

Przedstawienie można obejrzeć pod poniższym adresem:FILM - Kliknij tutaj

Relacja fotoreporterska w GALERII ZDJĘĆ

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2016

Uczniowie naszej szkoły przygotowali bardzo ciekawy program artystyczny z okazji DEN. Pięknie wykonane piosenki oraz wiersze uświetniły całą uroczystość. Jednak jako jeden z najciekawszych akcentów Jagusiowicze uznali poczęstunek słodyczami przez panią dyrektor Elżbietę Pawłowską.

Relację fotoreporterską możesz obejrzeć w naszej GALERII ZDJĘĆ

NARODOWE CZYTANIE 2016

Podobnie jak w ubiegłych latach JAGUSIA była współorganizatorem NARODOWEGO CZYTANIA. Nauczyciele i uczniowie naszej szkoły czytali Quo vadis Henryka Sienkiewicza w muszli koncertowej oraz na ławeczkach kudowskiego Parku Zdrojowego. W wydarzeniu uczestniczyli licznie przybyli kuracjusze, wczasowicze oraz mieszkańcy Kudowy-Zdroju. Relację fotoreporterską z wydarzenia możesz obejrzeć w naszej GALERII ZDJĘĆ

SIECIAKI NA WAKACJACH...

21.08.2016 w"Jagusi" odbył się piknik edukacyjny pt. "Sieciaki na wakacjach w Twoim mieście" Podczas imprezy zdobywaliśmy i uzupełnialiśmy wiedzę na temat:
- ochrony prywatności w internecie (login, hasło, dane osobowe);
- zasad bezpiecznego surfowania w sieci;
- reagowania na niebezpieczne treści online;
- zasad bezpieczeństwa podczas zawierania internetowych znajomości;
- zabezpieczenia komputera;
- netykiety;
- wpływu nadmiernego korzystania z komputera i internetu na zdrowie.
Zabawa zorganizowana była w formie gry aktywizującej, w której uczestnicy zdobywali punkty na ośmiu wyznaczonych stanowiskach.
Zdjęcia z tego wydarzenia możemy obejrzeć w GALERII ZDJĘĆ-Kliknij

Przedstawienie można obejrzeć pod poniższym adresem:FILM - Kliknij tutaj


ZAPRASZAMY DO JAGUSI

Bez problemu możesz przyjechać do sanatorium "Jagusia" na 4 tygodnie darmowego pobytu z zabiegami leczniczymi.

Wystarczy, żeby twój lekarz wypełnił skierowanie, które możesz pobrać na stronie:

http://zuk-sa.pl/oferta-pobyty_ze_skierowaniem-skierowanie_z_nfz.php

Na dole nowo otwartej strony jest zielony link:

"Jak wyjechać do sanatorium"

a tam wzór skierowania do wydruku.

Profile leczenia wymienione na stronie "Jagusi" w zakładce Informacje.

Ważne aby w skierowaniu było wskazanie na sanatorium "Jagusia" w Kudowie-Zdroju

BIEG ROTM. PILECKIEGO

W niedzielę 15 05 2016 Jagusiaowicze w licznej grupie uczestniczyli w I BIEGU PAMIĘCI ROTMISRZA PILECKIEGO. Wszyscy uczestnicy biegu otrzymali odznaki i medale okolicznościowe upamiętniające to wydarzenie i udział w biegu. W trakcie tej imprezy mogliśmy zapoznać się z sylwetką i historią tego bohatera.
Więcej zdjęć z tego wydarzenia w naszej galerii zdjęć.

ŚWIĘTO FLAGI 2016

W tym roku obchody Święta Flagi Jagusiowicze zorganizowali na terenie Sanatorium. Uczniowie i nauczyciele ubrani byli w barwach biało-czerwonych. Poza częścią oficjalną najciekawszym punktem uroczystości był pokaz mody uczniów ubranych w stroje o barwach narodowych. Jury wybrało i nagrodziło najciekawsze stroje. Cała impreza zakończyła się dyskoteką.Fotoreportaż z uroczystości w naszej GALERII ZDJĘĆ

"LISTY STAREGO DIABŁA DO MŁODEGO" PRZEDSTAWIENIE WIELKANOCNE 2016


W Niedzielę Palmową 2016r. uczniowie naszej szkoły przygotowali i wystawili w Teatrze Zdrojowym w Kudowie-Zdroju przedstawienie wielkanocne "Listy starego diabła do młodego". Reżyserem i scenarzystą była polonistka pani Krystyna Lenczowska-Tyl. Zdjęcia z tego wydarzenia możemy obejrzeć w GALERII ZDJĘĆ-Kliknij

Przedstawienie można obejrzeć pod poniższym adresem:FILM - Kliknij tutaj

Również relacja filmowa Telewizji Kłodzkiej: FILM -TV KŁODZKA Kliknij tutaj

CHRYSTUS SIĘ RODZI

"Chrystus się rodzi" w kudowskim teatrze - urodził się we wspaniałej widowni. Licznie zgromadzona, nagradzała małych - WIELKICH - aktorów brawami na stojąco, ale nie tylko. Kuracjusze i kudowianie nagrodzili "Jagusinych" (dzieci z sanatorium "Jagusia w Kudowie-Zdroju) aktorów ogromną ilością słodyczy i owoców. Podziękowali Im za wspaniałe widowisko. Było za co dziękować, pomimo wielkiej tremy zagrali wspaniale. Oni i scenografia... naprawdę stopili zatwardziałe serducha - niektórzy mówili, że zakręciła im się łezka w oku.

Przedstawienie można obejrzeć pod poniższym adresem:FILM - Kliknij tutaj

Relacja fotoreporterska w GALERII ZDJĘĆ

Również relacja filmowa Telewizji Kłodzkiej: FILM -TV KŁODZKA Kliknij tutaj


DZIEŃ NAUCZYCIELA 2015

W tym roku Dzień Edukacji Narodowej obchodziliśmy w Teatrze Zdrojowym, gdzie poszczególne grupy przedstawiły swoje programy artystyczne. Relację fotoreporterską możesz obejrzeć w naszej GALERII ZDJĘĆ


GP MTB Kudowa-Zdr.2015

W III edycji wyścigu MTB "Jagusia", jako wsółorganizator odpowiadała za: biuro wyścigu, katering oraz bezpieczeństwo na trasie (bardzo ważne zadania).

Zdjęcia z imprezy oraz relację filmową obejrzysz klikając poniższe linki.
GALERIA ZDJĘĆ oraz

Relacja filmowa

NARODOWE CZYTANIE 2015

Podobnie jak w ubiegłych latach Szkoła przy "Jagusi" była współorganizatorem akcji NARODOWEGO CZYTANIA. W barwnych epokowych strojach uczniowie czytali "Lalkę" B. Prusa przed liczną publicznością w Parku Zdrojowym. Zdjęcia oraz film zrealizowany przez TV Kłodzko obejrzysz klikając poniższe linki.
GALERIA ZDJĘĆ oraz

Relacja filmowa


NOWY BASEN PRZY JAGUSI

Przy "Jagusi" został oddany do użytku nowy kryty basen. Zakończono również remont sali gimnastycznej, a kuracjusze naszego sanatorium mogą ćwiczyć w nowej siłowni. Więcej informacji, zdjęć z basenu, sali i siłowni w GALERII ZDJĘĆ pod tytułem Nowy Basen oraz na stronie TV Wroccław:

http://www.tvp.pl/wroclaw/aktualnosci/rozmaitosci

"JAGUSIA" PO REMONCIE


Zakończono remont cześci hotelowej sanatorium "Jagusia". Kapitalny remont dotyczył zarówno części zewnętrznej jak też wnętrza budynku. Wszystkie pokoje zostały wyposażone w łazienki, nowe meble i inne media. Efekty remontu można zobaczyć na fotkach w GALERII ZDJĘĆ Obecnie trwa kapitalny remont budynku szkolnego, który ma być zakończony w październiku.

W NOWEJ SZKOLE 2015

Od stycznia 2015 r. Kuracjusze JAGUSI odbywają lekcje oraz zajęcia popołudniowe w pięknie wyremontowanym budynku szkolnym, któty od marca 2015 będzie nosił imię UNICEFU. Poza nowymi salami lekcyjnymi mamy do dyspozycji nową siłownię, stołówkę, basen, sale rehabilitacyjne, nowe ciągi komunikacyjne, windy plac zabaw.
Wszystko to możesz obejrzeć w naszej galerii klikając poniżej czerwony link. http://zssjagusia-kudowa.cba.pl/photogallery.php?album_id=109
Wygenerowano w sekund: 0.13
327,538 Unikalnych wizyt